Producenci
Koszty dostawy

Koszt i opcje dostawy dostępne w wyjątkowo erotycznym sklepie wysyłkowym fierte.pl

Obecnie towary zakupione w sklepie fierte.pl, dla większej wygody naszych klientów, wysyłamy na trzy sposoby, z których każdy gwarantuje pełną dyskrecję:

PP_sklep_erotyczny_fierte.pl Poczta Polska

Państwowy operator pocztowy, cieszący się dużym zaufaniem przy sprzedaży wysyłkowej, który zapewnia dyskrecję i umożliwia odbiór w placówce lub punkcie partnerskim. Koszt dostawy Pocztą Polską w sklepie erotycznym fierte.pl:

13,50 zł Poczta Polska* (wpłata na konto lub przez przelewy24.pl) - zamówienie wysyłamy w ciągu 1-3 dni od daty, w której zostanie opłacone.

22,50 zł Poczta Polska* (płatność przy odbiorze) - zamówienie wysyłamy tego samego dnia, w którym zostanie złożone lub następnego dnia roboczego.

* W przypadku produktów o większej masie, cena wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej może ulec zmianie.

DPD sexshop fierte.pl Firma kurierskia DPD

Kurier DPD gwarantuje bezpośrednią dostawę zamówionych w sex shopie fierte.pl artykułów w 90% na drugi dzień roboczy po zamówieniu. Koszt dostawy kurierem DPD w sex shopie fierte.pl:

17,50 zł (bez limitu wagi) kurier DPD (wpłata na konto lub przez przelewy24.pl) - zamówienie wysyłamy w ciągu 1-3 dni od daty, w której zostanie opłacone.

Paczkomaty24 sklep erotyczny fierte.pl Paczkomaty24

Paczkomaty24 to największa dyskrecja i pełna swoboda przy podejmowaniu przesyłki. To Klient decyduje, do którego Paczkomatu24 przesyłka zostanie dostarczona i kiedy ją odbierze - 100% dyskretnej satysfakcji gwarantowane! Koszt dostawy z wykorzystaniem Paczkomatu24 w dyskretnym sklepie erotycznym fierte.pl:

11,50 zł Paczkomat24 (wpłata na konto lub przez przelewy24.pl) - zamówienie wysyłamy w ciągu 1-3 dni od daty, w której zostanie opłacone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl