Blog portalu erotycznego fierte.pl

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułów zamieszczonych na blogu sklepu erotycznego fierte.pl. Wpisy o tematyce erotycznej, pro-zdrowotnej, a także luźne refleksje na tematy z bieżącego życia kulturalnego - słowem erotyczny miszmasz.

Redaktorzy bloga portalu fierte.pl

Chloe - blogerka sexshopu fierte.plChloe - chloe@fierte.pl - młoda dziewczyna o wszechstronnych zainteresowaniach (nie tylko o charakterze erotycznym), niebojąca się wyzwań i nadal szukająca właściwej drogi przez życie. Jest z portalem fierte.pl od samego początku - dziękujemy. Ma żyłkę detektywistyczną i często wciela się w rolę "zagubionej", aby dokładnie zgłębić interesujący ją temat.

Preferowana tematyka Chloe to życie erotyczne Kobiet, zdrowie i seksualność, wykorzystanie gadżetów erotycznych do poprawy zdrowia, targi erotyczne czyli nowości i ciekawostki w asortymencie erotycznym.

Concierge Rozkoszy - bloger sexshopu fierte.plConcierge rozkoszy - concierge.rozkoszy@fierte.pl - mężczyzna w średnim wieku, doświadczony praktyk i nauczyciel (choć teraz popularniejsze jest określenie "coach"), prywatnie kochający mąż i fanatyk nowinek technicznych. Pomysłodawca bloga na portalu fierte.pl.

Podejmowane tematy to głównie wpływ życia erotycznego na relacje środowiskowe, erotyka w kulturze i sztuce oraz gadżety erotyczne w życiu codziennym.

Producenci
Feromony - prawda czy dobrze sprzedający się mit? 0

Feromony dla Niej i dla Niego

Czym są feromony i czy naprawdę feromony działają na płeć przeciwną? Nie od dziś wiadomo, że feromony to naturalnie syntezowane związki zapachowe wydzielane przez żywe organizmy zwierząt (w tym ludzi), służące do niewerbalnej komunikacji pomiędzy osobnikami tego samego gatunku. Komunikacja odbywa się na poziomie podświadomym - czasami mówimy o zakochaniu od pierwszego spojrzenia... już domyślasz się dlaczego?

Więc czym są i jaki jest mechanizm działania na człowieka magicznych feromonów?

Czym są feromony?

Feromony damskieFeromony to podstawa komunikacji zapachowej. Osobniki tego samego gatunku komunikują się za ich pomocą w celu wymiany informacji. W świecie zwierząt, samiec jest zdolny do zlokalizowania partnera mimo odległości często przekraczających kilometry. Te zaawansowane związki chemiczne, wytwarzane w okresie młodości, odpowiadają za łączenie się par w okresie godowym. Ludzie również wytwarzają feromony, odpowiednie dla naszego gatunku, tak więc Ty też możesz sięgnąć po feromony i mieć wpływ na to, jak odbierają Cię inni.

Jak działają feromony?

Wiedza o tym, jak działają feromony oraz jak ich używać, o czym w napiszę na Blogu Portalu fierte.pl w następnym artykule poświęconym feromonom, daje Tobie olbrzymie możliwości w codziennym życiu, w kontakcie z drugą osobą w pracy, podczas zdawania egzaminów, czy też w nawiązywaniu nowych znajomości w klubie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak skuteczne mogą być feromony, gdy zaaplikujesz je na skórę...

Kilka słów o historii feromonów

Historycznie pierwsze badania nad feromonami przeprowadzone w 1971 roku przez dr Marthę McClintock, wykazały, że u kobiet, które mieszkają i przebywają razem, następuje wyrównanie cykli menstruacyjnych (kobiety owulują w tym samym dniu). Inne z badań dowiodło, że kobiety podczas owulacji ubierają się bardziej wyzywająco i właśnie w tym czasie (gdy prawdopodobieństwo zapłodnienia jest największe) znacznie częściej wychodzą do klubów. Inne z badań wykazało, że właśnie podczas owulacji kobiety stają się bardzo podatne na działanie męskich
feromonów. Ich zapach kojarzy im się z silnym, mocnym mężczyzną.

(Concierge rozkoszy)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl