Blog portalu erotycznego fierte.pl

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułów zamieszczonych na blogu sklepu erotycznego fierte.pl. Wpisy o tematyce erotycznej, pro-zdrowotnej, a także luźne refleksje na tematy z bieżącego życia kulturalnego - słowem erotyczny miszmasz.

Redaktorzy bloga portalu fierte.pl

Chloe - blogerka sexshopu fierte.plChloe - chloe@fierte.pl - młoda dziewczyna o wszechstronnych zainteresowaniach (nie tylko o charakterze erotycznym), niebojąca się wyzwań i nadal szukająca właściwej drogi przez życie. Jest z portalem fierte.pl od samego początku - dziękujemy. Ma żyłkę detektywistyczną i często wciela się w rolę "zagubionej", aby dokładnie zgłębić interesujący ją temat.

Preferowana tematyka Chloe to życie erotyczne Kobiet, zdrowie i seksualność, wykorzystanie gadżetów erotycznych do poprawy zdrowia, targi erotyczne czyli nowości i ciekawostki w asortymencie erotycznym.

Concierge Rozkoszy - bloger sexshopu fierte.plConcierge rozkoszy - concierge.rozkoszy@fierte.pl - mężczyzna w średnim wieku, doświadczony praktyk i nauczyciel (choć teraz popularniejsze jest określenie "coach"), prywatnie kochający mąż i fanatyk nowinek technicznych. Pomysłodawca bloga na portalu fierte.pl.

Podejmowane tematy to głównie wpływ życia erotycznego na relacje środowiskowe, erotyka w kulturze i sztuce oraz gadżety erotyczne w życiu codziennym.

Producenci
Kulki gejszy jako praktyczny i dyskretny gadżet erotyczny 0

Kulki gejszy jako praktyczny i dyskretny gadżet erotyczny

Do napisania artykułu zainspirowała mnie dość kontrowersyjna reklama telewizyjna pewnego parafarmaceutyka, do którego w zestawie dodawane są właśnie kulki gejszy. Jak to mam w zwyczaju, postawiłam się w sytuacji osoby, która określenie kulki gejszy, a tym bardziej kulki waginalne słyszy po raz pierwszy. Na blogu wspominałam już o terapeutycznym zastosowaniu kulek, więc poniżej w kilku zdaniach przybliżę Wam historię, ewolucję w czasie oraz przedstawię główne wytyczne, co do sposobu dobierania tego jakże miłego gadżetu erotycznego.

Skąd wzięła się nazwa kulki gejszy?

Kulki gejszy, a właściwie kulki waginalne znane również jako Ben Wa Balls podobno pojawiły się w Japonii już w VI w. naszej ery. Istnieją przekazy pochodzące z XVI wieku od europejskich podróżników, którzy z kulkami waginalnymi zetknęli się także w Tajlandii, Indiach oraz Birmie. Ten w przeszłości najczęściej wykonywany z metalu gadżet erotyczny przypisywany był japońskim gejszom. Według niektórych teorii to właśnie dzięki kulkom waginalnym japońskie panie do towarzystwa miały doskonale wyćwiczone mięśnie Kegla, co umożliwiało im w tak wyjątkowy i niezapomniany sposób zaspakajać klientów.

Metalowe, plastikowe, silikonowe czy może kamienne... różnorodność materiałowa kulek gejszy

Kulki gejszy złotePoczątkowo kulki gejszy wytwarzane były z metalu z pustą przestrzenią w środku, do której wprowadzano rtęć. Płynny metal miał za zadanie wprawiać w drgania kulki podczas spinania i rozluźniania mięśni dna miednicy, naturalnego ruchu ciała lub podczas kontaktu umieszczonych w pochwie kulek z penisem w trakcie stosunku. Wraz z przebiciem się Ben Wa Balls do kultury masowej zaczęto eksperymentować z różnymi materiałami. Na przestrzeni ostatnich 50 lat pojawiły się m. in. budżetowe kulki gejszy wykonane z plastiku, tradycyjne wykonane z metalu, kulki wykonane z kamienia naturalnego dla osób ceniących lecznicze właściwości minerałów, niezwykle popularne obecnie kulki silikonowe oraz nad wyraz ekskluzywne kulki gejszy ze złota.

Jak wybrać kulki gejszy?

Wybór odpowiednich kulek gejszy nie jest łatwą sprawą i osobiście proponuję na początek nabyć zestaw Ben Wa Balls ze średniej półki cenowej, aby przekonać się czy to jest właśnie to czego szukamy. Istotą jest stopniowe zmniejszanie rozmiaru kulek wraz z niewielkim zwiększaniem ich masy, działania dostosowane do aktualnej kondycji trenowanych mięśni Kegla. Nie przekonały mnie gadżety oferowane we wspomnianej na wstępie reklamie telewizyjnej. Choć w pełni zgadzam się ze szczytną ideą, czyli namową do domowych treningów mięśni dna miednicy, które bezwzględnie pomogą w walce z problemami urologicznymi oraz poprawią w sposób znaczący jakość pożycia seksualnego u obojga partnerów, to jednocześnie zachęcam do wyboru i stosowania wyłącznie produktów sprawdzonych i dobrej jakości.

(Chloe)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl