Blog portalu erotycznego fierte.pl

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułów zamieszczonych na blogu sklepu erotycznego fierte.pl. Wpisy o tematyce erotycznej, pro-zdrowotnej, a także luźne refleksje na tematy z bieżącego życia kulturalnego - słowem erotyczny miszmasz.

Redaktorzy bloga portalu fierte.pl

Chloe - blogerka sexshopu fierte.plChloe - chloe@fierte.pl - młoda dziewczyna o wszechstronnych zainteresowaniach (nie tylko o charakterze erotycznym), niebojąca się wyzwań i nadal szukająca właściwej drogi przez życie. Jest z portalem fierte.pl od samego początku - dziękujemy. Ma żyłkę detektywistyczną i często wciela się w rolę "zagubionej", aby dokładnie zgłębić interesujący ją temat.

Preferowana tematyka Chloe to życie erotyczne Kobiet, zdrowie i seksualność, wykorzystanie gadżetów erotycznych do poprawy zdrowia, targi erotyczne czyli nowości i ciekawostki w asortymencie erotycznym.

Concierge Rozkoszy - bloger sexshopu fierte.plConcierge rozkoszy - concierge.rozkoszy@fierte.pl - mężczyzna w średnim wieku, doświadczony praktyk i nauczyciel (choć teraz popularniejsze jest określenie "coach"), prywatnie kochający mąż i fanatyk nowinek technicznych. Pomysłodawca bloga na portalu fierte.pl.

Podejmowane tematy to głównie wpływ życia erotycznego na relacje środowiskowe, erotyka w kulturze i sztuce oraz gadżety erotyczne w życiu codziennym.

Producenci
Zdrada podczas wyjazdów służbowych, czyli "okazja czyni złodzieja" a jak "suka nie da, to pies nie weźmie"

Zdrada podczas wyjazdów służbowych. Ponoć to "okazja czyni złodzieja", a jak "suka nie da, to pies nie weźmie"...

Weekendy szkoleniowe, wyjazdy integracyjne, tzw. cyklówki oraz najzwyklejsze delegacje to, przy globalizacji, znak czasu i można by rzec wizytówka dobrego pracodawcy. Połączenie pracy z rozrywką i edukacją zdaje się właściwym kierunkiem i z psychologicznego punktu widzenia, powinno przywiązywać pracownika do firmy. Jednak jak w każdym dobrym pomyśle, w którym bierze udział człowiek, pojawia się ciemna strona mocy... seks pomiędzy współpracownikami, przelotne znajomości, pijaństwo i brak szacunku do samego siebie, słowem wszystko to, czego nie chcielibyśmy widzieć i wiedzieć o koleżankach i kolegach z pracy w dawce i stężeniu dla niektórych nie do zniesienia. Urok wyjazdu integracyjnego został dość trafnie oddany (z delikatnym przejaskrawieniem, niekiedy wisielczym humorem i słabą grą aktorską) w obrazie Przemysława Angermana pod tym samym tytułem. Tak więc co można zrobić, aby nasza druga połowa nie ulegała poniekąd naturalnym pokusom erotycznym, gdy znajduje się w bezpiecznej odległości od domu?

Kilka porad dla Niej

Seks podczas delegacji w sklepie fierte.plJestem głęboko przekonany, że swojego faceta znasz najlepiej ze wszystkich - wyjątek może stanowić jego Matka, ale na tej płaszczyźnie nie jest dla ciebie żadną konkurencją ;-). Stąd też oczywistym zdaje się fakt, że nikt nie jest w stanie zaspokoić Twojego partnera lepiej od Ciebie, prawda? Jeśli obawiasz się, że podczas delegacji czy firmowej imprezy, na której z nieokreślonych przyczyn, nie będziesz obecna, istnieje szansa na tak zwany "skok w bok", zrób wszystko, co w twojej mocy, aby przed wyjściem z domu Twój mężczyzna był w siódmym, a nawet ósmym niebie! Daj z siebie 1000%, bądź jak kotka, a jednocześnie niedostępna, zabaw się nim, a gwarantuje Ci, że po takim przeżyciu - udanym seksie - nie spojrzy na żadną inną kobietę. Będzie Cię wychwalał i stawiał za przykład przed kolegami i koleżankami z pracy.

Pod żadnym pozorem, przed wyjazdem partnera, nie bądź obojętna czy oziębła w łóżku. Może zabrzmi to protekcjonalnie (gdyż jestem facetem), ale mężczyzna ma inne podejście do "przelotnej znajomości" niż kobieta i niestety facetom łatwiej przychodzi niezobowiązujący seks poza domem niż kobietom. Choć przeprowadzone ostatnio badania naukowe sugerują parytet w tej kwestii - nieładnie drogie Panie!

Kilka porad dla Niego

Zabawa z wibratorem portal fierte.plWyzwanie dla Niego to pozostawić swoją partnerkę w stanie zaspokojenia lub zapewnić możliwość samorealizacji, w razie nagłej potrzeby. Już od wielu lat oficjalnie mówi się, że masturbacja ma korzystny wpływ na samopoczucie jednostki, nawet w stałych związkach. Prawdą jest, że masturbacja w związkach ma nieco inny charakter i stanowi kolejny rodzaj pieszczoty i wzajemnego poznawania się partnerów. Wiedząc o tym, zadbaj o to, aby Twoja partnerka miała do dyspozycji odpowiedni wibrator lub fikuśne dildo, do którego będzie przez Ciebie przyzwyczajana podczas wspólnych zabaw erotycznych. Otwarcie i Twoja aprobata da jej możliwość pełnego odprężenia i przeżywania niczym nieskrępowanej rozkoszy, gdy Ciebie zabraknie w pobliżu. Reasumując, tylko od nas zależy czy partnerka/partner będą z utęsknieniem wypatrywać naszego powrotu z wyjazdu służbowego czy delegacji i od naszej partnerki/partnera zależy, czy z przyjemnością wrócimy do domu i wspólnej sypialni po ciężkiej podróży służbowej.

Niech te kilka prostych sposobów pobudzi waszą wyobraźnię i zachęci was do działania. Pamiętajcie, że to bierność zabija związek. Powodzenia!

(Concierge rozkoszy)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl