do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
+48 696 680 696
Produkt dnia
Torba Miłości - The Love Bag
Torba Miłości - The Love Bag
82,78 zł 67,30 zł
szt
My Size. Prezerwatywy na wymiar - rozmiar 53 - 36 sztuk
My Size. Prezerwatywy na wymiar - rozmiar 53 - 36 sztuk
134,32 zł 109,20 zł
szt
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Przedwczesny wytrysk – powód do wstydu...

Przedwczesny wytrysk – powód do wstydu czy wręcz wyzwanie dla prawdziwego mężczyzny

„No to żeśmy zaszaleli” – tymi słowy podsumowała męskość Adasia Miauczyńskiego w komedii Marka Koterskiego pt. „Nic śmiesznego” jedna z jego licznych partnerek seksualnych, gdy zabierając się do działania, nieco się pospieszył. I w istocie temat ten śmieszny nie jest, a mając na uwadze liczne przygody erotyczne głównego bohatera, braku doświadczenia i obycia z zagadnieniem zarzucić mu nie przystoi. Przedwczesny wytrysk (PW), bo o nim mowa, przez wielu Panów traktowany jest jak temat tabu i bywa niejednokrotnie powodem do wewnętrznych frustracji. Czy słusznie? Przyjrzyjmy się najczęstszym przyczynom i popularnym sposobom radzenia sobie z PW, a także gadżetom erotycznym, które mogą wspomagać Panów w bądź co bądź treningu.

Kiedy wytrysk (ejakulacja) jest przedwczesny?

W tym wydaje się tkwi sedno sprawy. Pojęcie przedwczesnego wytrysku przypomina nieco pojęcie piękna, więc należałoby zdefiniować je dla każdej jednostki z osobna. Oczywiście występują zaburzenia o charakterze chorobowym. Za takie uważa się wystąpienie ejakulacji przed rozpoczęciem penetracji czy to waginalnej czy analnej, oczywiście bez wstępnej intensywnej stymulacji. Tego typu zaburzenia, które mogą być także skutkiem przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego, powinny być poprawnie zdiagnozowane, a leczenie prowadzone pod okiem specjalisty. My zajmiemy się najczęściej występującą odmianą PW, czyli sytuacją w której zdaniem mężczyzny, wytrysk nastąpił zbyt wcześniej – tuż po rozpoczęciu lub w takcie trwającego zaledwie „chwilę” stosunku seksualnego. I tutaj Panowie pojawia się pierwsze pytanie, za wcześniej dla kogo? Za ejakulację odpowiedzialnych jest wiele czynników zarówno psychicznych – m. in. stres wywołany samym zbliżeniem, napięcie seksualne oraz nadpobudliwość seksualna jak i fizycznych – m. in. nadwrażliwość żołędzi członka, nadpobudliwość nerwu sromowego, nieprawidłowo zakodowane trwałe reakcje odruchowe związane z aktywnością seksualną oraz ostatnio postulowana dysfunkcja systemu receptorów i transporterów serotoniny, odgrywających kluczową rolę w procesie ejakulacji. Jak widać właściwa diagnoza PW może być i w rzeczy samej jest procesem złożonym, a to co dla mężczyzny zadaje się być za wcześniej, dla jego organizmu jest tu i teraz. Na szczęście w znaczącej większości przypadków mamy do czynienia z aspektem psychicznym, z którym możemy z powodzeniem walczyć.

Jak walczyć z przedwczesnym wytryskiem, może masturbatory?

Przedwczesny wytrysk nie zdaje się być jedynie problemem mężczyzny. To wyzwanie dla obojga partnerów i tak powinno być traktowane w związkach i przy dojrzałych kontaktach seksualnych. Tak naprawdę pozorna przedwczesność oznacza niezdolność do spełnienia oczekiwań drugiej strony i to jest bezpośrednią przyczyną frustracji, niezadowolenia, a nawet wycofania z inicjatywy seksualnej przez mężczyznę. Tak więc drogie Panie to pośrednio w waszych rękach, i nie tylko, jest istota zadowolenia ze współżycia i podniesienie jakości w życiu seksualnym. Nie zwalnia to Panów z ćwiczeń i treningu, przy którym niezwykle pomocne mogą okazać się dostępne w szerokiej gamie na Portalu fierte.pl masturbatory.

Masturbator – perwersja czy może próba rozwiązania problemu PW

Ergonomicznie zaprojektowane, wykonane z przyjemnych w dotyku i elastycznych materiałów masturbatory doskonale dopasowują się do członka, do złudzenia symulując stosunek płciowy, co umożliwia stopniowe dozowanie przyjemności i naukę kontroli nad wytryskiem. Mniej doświadczeni w podbojach Panowie za pomocą masturbatora mogą lepiej poznać fizjologię wytrysku oraz etapy wzrostu podniecenia w trakcie stosunku płciowego. Zdobyte z masturbatorem doświadczenia przełożą się na wzrost pewności siebie oraz znaczne wydłużenie penetracji podczas zbliżenia seksualnego. O jakże istotny aspekt psychiczny może zatroszczyć się partnerka, której obecność będzie nieocenionym wsparciem.

(Chloe)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe