Blog portalu erotycznego fierte.pl

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułów zamieszczonych na blogu sklepu erotycznego fierte.pl. Wpisy o tematyce erotycznej, pro-zdrowotnej, a także luźne refleksje na tematy z bieżącego życia kulturalnego - słowem erotyczny miszmasz.

Redaktorzy bloga portalu fierte.pl

Chloe - blogerka sexshopu fierte.plChloe - chloe@fierte.pl - młoda dziewczyna o wszechstronnych zainteresowaniach (nie tylko o charakterze erotycznym), niebojąca się wyzwań i nadal szukająca właściwej drogi przez życie. Jest z portalem fierte.pl od samego początku - dziękujemy. Ma żyłkę detektywistyczną i często wciela się w rolę "zagubionej", aby dokładnie zgłębić interesujący ją temat.

Preferowana tematyka Chloe to życie erotyczne Kobiet, zdrowie i seksualność, wykorzystanie gadżetów erotycznych do poprawy zdrowia, targi erotyczne czyli nowości i ciekawostki w asortymencie erotycznym.

Concierge Rozkoszy - bloger sexshopu fierte.plConcierge rozkoszy - concierge.rozkoszy@fierte.pl - mężczyzna w średnim wieku, doświadczony praktyk i nauczyciel (choć teraz popularniejsze jest określenie "coach"), prywatnie kochający mąż i fanatyk nowinek technicznych. Pomysłodawca bloga na portalu fierte.pl.

Podejmowane tematy to głównie wpływ życia erotycznego na relacje środowiskowe, erotyka w kulturze i sztuce oraz gadżety erotyczne w życiu codziennym.

Producenci
Wibrator – czym jest, czy naprawdę jest mi potrzebny i jak właściwie wybrać mój pierwszy wibrator 0

Wibrator – czym jest, czy naprawdę jest mi potrzebny i jak właściwie wybrać mój pierwszy wibrator

O wibratorach zrobiło się głośno na przełomie XIX i XX w. Stosowano je w celach medycznych przy leczeniu częstej kobiecej przypadłości zwanej histerią (Panowie hmm, brzmi znajomo?) i w niczym nie przypominały dzisiejszych efektownych i gadżeciarskich zabawek erotycznych. Prze ostatnie sto lat wibrator przeszedł metamorfozę zarówno użytkową jak i obyczajową. Dziś kobiety nie tylko otwarcie rozmawiają o wibratorach i doskonale znają pozytywny wpływ korzystania z „przyjaciela”, ale również nie wstydzą się przyznać, że wibrator na stałe zagościł w ich sypialniach i służy im do wspólnych figlarnych zabaw z partnerem – znak czasu.

Czym jest wibrator?

Najprościej mówiąc, wibrator to urządzenie kształtem mniej lub bardziej zbliżone do penisa, wyposażone dodatkowo w funkcję, najczęściej regulowanych, drgań czyli wibracji. Wibratory różnią się długością (podobno nie ma znaczenia, prawda to czy nieprawda?), obwodem, ukształtowaniem powierzchni, wyprofilowaniem, funkcjonalnością - przeznaczeniem, natężeniem wibracji oraz rodzajem materiału, z którego są wykonane. Jak widać możliwości wyboru są duże, a samodzielne dobieranie pierwszego wibratora może okazać się kłopotliwe. Nadal podstawowym pytaniem pozostaje: Czy wibrator jest mi potrzebny?

Czy naprawdę potrzebuję wibratora?

Żyjemy w czasach wielkiej, podsycanej wszechobecną reklamą, konsumpcji, gdzie w każdym domu znajdziemy dziesiątki jak nie setki niby potrzebnych gadżetów, z których raz bądź dwa razy korzystaliśmy – pierwszy raz tuż po zakupie i drugi, gdy przyszła przyjaciółka - aby się pokazać.

Wibrator podwójny - Adrien LasticSą oczywiście wyjątki i do takich należy właśnie wibrator. Nie bez powodu pieszczotliwie nazywa się go przyjacielem, gdyż jako przyjaciel jest z nami w tych najtrudniejszych chwilach. Spełnienie seksualne u kobiety jest bardzo ważne (o czym już pisałam na blogu w poście „Sztuka kochania i jej aktualność w dobie Internetu to jest w czasach, w których seks dawno przestał być tematem tabu”) i rzutuje na codzienne funkcjonowanie kobiety w społeczeństwie. Brak pożycia lub satysfakcji z pożycia może być częściowo niezależny zarówno od nas samych jak i partnera – życie bywa przewrotne. Stąd też poszukiwanie alternatywnych form spełnienia zdaje się być jedyną właściwą drogą. Jeśli spojrzymy na wibrator przez pryzmat właściwości prozdrowotnych, tak jak to miało miejsce na początku jego kariery, może się okazać, że nie jest potrzebny – jest wręcz wskazany. Przejaskrawiając nieco, zamiast garści środków farmakologicznych, którą najczęściej oferują nam na dzień dobry lekarze, głęboki orgazm dwa razy w tygodniu, czy dobra zabawa z partnerem, rozwiązałby niejeden problem zdrowotny. Przecież równowaga pomiędzy zdrowiem fizycznym, a psychicznym powinna być zachowana, a najczęściej nie jest. Jak więc wybrać ten pierwszy wibrator?

Wibrator Deluxe Natural Coral

Jak właściwie wybrać mój pierwszy wibrator?

Początki mogą być łatwe i ciekawe, tak właśnie jest z wibratorem. Każdy z oferowanych na Portalu fierte.pl wibratorów jest produktem najwyższej jakości, który sprawi wielką przyjemność użytkownikowi. Jednakże, podobnie jak z pierwszym samochodem, rozsądnie byłoby zacząć od produktu uniwersalnego, tak aby móc stopniowo odkrywać swoją seksualność i preferencje w tym temacie. Proponuję coś umiarkowanie długiego, o niewielkim obwodzie, miłego w dotyku, posiadającego regulację wibracji i wyglądającego odlotowo. Na uwagę zasługują B Swish bCute oraz Deluxe Natural Coral. Dla bardziej odważnych interesującą zdaje się być propozycja firmy Rock-off Wibrator RO 120 mm G-Spot, ukształtowana tak, aby doskonale stymulować punkt G.

Powszechnie znane jest powiedzenie, że o gustach nie należy dyskutować, więc wybór wizualny wibratora pozostawiam czytelnikom - kategoria Wibratory na niezwykle erotycznym Portalu fierte.pl jest obszerna i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Pamiętajcie jedynie, aby na "ten pierwszy raz z wibratorem" kierować się rozsądkiem, a nie popularnymi mitami, a w szczególności tym o długości. Odkrywanie własnej seksualności, zarówno w pojedynkę jak i we dwoje, może stać się piękną, niezapomnianą przygodą, czego Wam z całego serca życzę.

(Chloe)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl