do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
+48 696 680 696
Produkt dnia
Torba Miłości - The Love Bag
Torba Miłości - The Love Bag
82,78 zł 67,30 zł
szt
My Size. Prezerwatywy na wymiar - rozmiar 53 - 36 sztuk
My Size. Prezerwatywy na wymiar - rozmiar 53 - 36 sztuk
134,32 zł 109,20 zł
szt
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zdrada podczas wyjazdów służbowych, czyli "okazja czyni złodzieja" a jak "suka nie da, to pies nie weźmie"

Zdrada podczas wyjazdów służbowych. Ponoć to "okazja czyni złodzieja", a jak "suka nie da, to pies nie weźmie"...

Weekendy szkoleniowe, wyjazdy integracyjne, tzw. cyklówki oraz najzwyklejsze delegacje to, przy globalizacji, znak czasu i można by rzec wizytówka dobrego pracodawcy. Połączenie pracy z rozrywką i edukacją zdaje się właściwym kierunkiem i z psychologicznego punktu widzenia, powinno przywiązywać pracownika do firmy. Jednak jak w każdym dobrym pomyśle, w którym bierze udział człowiek, pojawia się ciemna strona mocy... seks pomiędzy współpracownikami, przelotne znajomości, pijaństwo i brak szacunku do samego siebie, słowem wszystko to, czego nie chcielibyśmy widzieć i wiedzieć o koleżankach i kolegach z pracy w dawce i stężeniu dla niektórych nie do zniesienia. Urok wyjazdu integracyjnego został dość trafnie oddany (z delikatnym przejaskrawieniem, niekiedy wisielczym humorem i słabą grą aktorską) w obrazie Przemysława Angermana pod tym samym tytułem. Tak więc co można zrobić, aby nasza druga połowa nie ulegała poniekąd naturalnym pokusom erotycznym, gdy znajduje się w bezpiecznej odległości od domu?

Kilka porad dla Niej

Seks podczas delegacji w sklepie fierte.plJestem głęboko przekonany, że swojego faceta znasz najlepiej ze wszystkich - wyjątek może stanowić jego Matka, ale na tej płaszczyźnie nie jest dla ciebie żadną konkurencją ;-). Stąd też oczywistym zdaje się fakt, że nikt nie jest w stanie zaspokoić Twojego partnera lepiej od Ciebie, prawda? Jeśli obawiasz się, że podczas delegacji czy firmowej imprezy, na której z nieokreślonych przyczyn, nie będziesz obecna, istnieje szansa na tak zwany "skok w bok", zrób wszystko, co w twojej mocy, aby przed wyjściem z domu Twój mężczyzna był w siódmym, a nawet ósmym niebie! Daj z siebie 1000%, bądź jak kotka, a jednocześnie niedostępna, zabaw się nim, a gwarantuje Ci, że po takim przeżyciu - udanym seksie - nie spojrzy na żadną inną kobietę. Będzie Cię wychwalał i stawiał za przykład przed kolegami i koleżankami z pracy.

Pod żadnym pozorem, przed wyjazdem partnera, nie bądź obojętna czy oziębła w łóżku. Może zabrzmi to protekcjonalnie (gdyż jestem facetem), ale mężczyzna ma inne podejście do "przelotnej znajomości" niż kobieta i niestety facetom łatwiej przychodzi niezobowiązujący seks poza domem niż kobietom. Choć przeprowadzone ostatnio badania naukowe sugerują parytet w tej kwestii - nieładnie drogie Panie!

Kilka porad dla Niego

Zabawa z wibratorem portal fierte.plWyzwanie dla Niego to pozostawić swoją partnerkę w stanie zaspokojenia lub zapewnić możliwość samorealizacji, w razie nagłej potrzeby. Już od wielu lat oficjalnie mówi się, że masturbacja ma korzystny wpływ na samopoczucie jednostki, nawet w stałych związkach. Prawdą jest, że masturbacja w związkach ma nieco inny charakter i stanowi kolejny rodzaj pieszczoty i wzajemnego poznawania się partnerów. Wiedząc o tym, zadbaj o to, aby Twoja partnerka miała do dyspozycji odpowiedni wibrator lub fikuśne dildo, do którego będzie przez Ciebie przyzwyczajana podczas wspólnych zabaw erotycznych. Otwarcie i Twoja aprobata da jej możliwość pełnego odprężenia i przeżywania niczym nieskrępowanej rozkoszy, gdy Ciebie zabraknie w pobliżu. Reasumując, tylko od nas zależy czy partnerka/partner będą z utęsknieniem wypatrywać naszego powrotu z wyjazdu służbowego czy delegacji i od naszej partnerki/partnera zależy, czy z przyjemnością wrócimy do domu i wspólnej sypialni po ciężkiej podróży służbowej.

Niech te kilka prostych sposobów pobudzi waszą wyobraźnię i zachęci was do działania. Pamiętajcie, że to bierność zabija związek. Powodzenia!

(Concierge rozkoszy)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe