Blog portalu erotycznego fierte.pl

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułów zamieszczonych na blogu sklepu erotycznego fierte.pl. Wpisy o tematyce erotycznej, pro-zdrowotnej, a także luźne refleksje na tematy z bieżącego życia kulturalnego - słowem erotyczny miszmasz.

Redaktorzy bloga portalu fierte.pl

Chloe - blogerka sexshopu fierte.plChloe - chloe@fierte.pl - młoda dziewczyna o wszechstronnych zainteresowaniach (nie tylko o charakterze erotycznym), niebojąca się wyzwań i nadal szukająca właściwej drogi przez życie. Jest z portalem fierte.pl od samego początku - dziękujemy. Ma żyłkę detektywistyczną i często wciela się w rolę "zagubionej", aby dokładnie zgłębić interesujący ją temat.

Preferowana tematyka Chloe to życie erotyczne Kobiet, zdrowie i seksualność, wykorzystanie gadżetów erotycznych do poprawy zdrowia, targi erotyczne czyli nowości i ciekawostki w asortymencie erotycznym.

Concierge Rozkoszy - bloger sexshopu fierte.plConcierge rozkoszy - concierge.rozkoszy@fierte.pl - mężczyzna w średnim wieku, doświadczony praktyk i nauczyciel (choć teraz popularniejsze jest określenie "coach"), prywatnie kochający mąż i fanatyk nowinek technicznych. Pomysłodawca bloga na portalu fierte.pl.

Podejmowane tematy to głównie wpływ życia erotycznego na relacje środowiskowe, erotyka w kulturze i sztuce oraz gadżety erotyczne w życiu codziennym.

Producenci
Seks po pięćdziesiątce, czyli erotyczne potrzeby seniorów 0

Seks po pięćdziesiątce, czyli erotyczne potrzeby seniorów

Żyjemy w czasach apoteozy młodości. Wszyscy dookoła są piękni, zdrowi, wysportowani, a przede wszystkim młodzi. Weźmy takiego Krzysztofa Ibisza - nadal ma 18 lat. Za pomocą młodości sprzedajemy produkty - odzież, kosmetyki, samochody i pośród niech także erotykę. Mając na myśli seks we dwoje, wyobrażamy sobie parę kochanków - Ona z długimi, jasnymi lokami o nienagannej figurze i On postury Adonisa z kruczo czarnymi włosami... tak mogłoby być zawsze, gdyby nie upływający czas. Pozostaje pytanie, czy potrafimy cieszyć się seksem, tak jak cieszymy się nową torebką czy samochodem, pomimo upływu lat? Czy mając 50 lat i więcej wypada przyznawać się do aktywności seksualnej i posiadania w sypialni gadżetów erotycznych?

Sex jako naturalna potrzeba człowieka

Zupełnie przypadkiem natknęłam się na artykuł poświęcony popularnemu w Stanach Zjednoczonych serialowi Grace and Frankie, w którym jedną z tytułowych ról odgrywa Jane Fonda. Nie jestem fanką seriali i nie poświęciłabym temu artykułowi nawet pięciu minut, gdyby nie fakt, że wspomniana Jane dobiega osiemdziesiątki, a w serialu prowadzi aktywne życie erotyczne i jest w tym niezwykle naturalna. Nie od dziś wiadomo, że seks po pięćdziesiątce to nie tylko to balsam na ciało, ale także sprawdzony środek terapeutyczny dla serca i układu krążenia, nie wspominając już o zdrowiu i równowadze psychicznej obojga partnerów. Bo czy może być coś wspanialszego niż przeżywanie chwil uniesienia z najbliższą sercu osobą, z którą spędziło się niejednokrotnie ćwierć wieku... tak powinno być teoretycznie. A jak jest w praktyce? Dlaczego pomimo wzajemnych chęci i bądź, co bądź, naturalnych potrzeb, tak trudno jest wzajemnie spełnić swoje oczekiwania? Dlaczego w sytuacjach łóżkowych ten najbliższy nam człowiek staje się nagle tak daleki?

Kochanie ja nadal mogę...

Bielizna erotyczna - strój policjantkiJak doskonale wiadomo kobieta zawsze może, a nie zawsze chce, a mężczyzna zawsze chce, a nie zawsze może. To jeden z powodów wewnętrznej blokady Panów po pięćdziesiątce. O najczęstszych przyczynach spadku potencji, który stał się męskim problemem nr 1 XXI w. traktuje artykuł "Braveran, Vigrax, Stymen, Zytax, Viagra czyli o największym skarbie mężczyzny XXI wieku - potencji" - zapraszam do lektury. Zmniejszenie popędu seksualnego u mężczyzn po 50 roku życia jest procesem jak najbardziej naturalnym i w stałych związkach powinno się o nim mówić otwarcie - czysta fizjologia. Szczęśliwcy chwalą się, że po siedemdziesiątce też mogą - może się tylko chwalą, a może natura była dla nich bardziej łaskawa? Na szczęście medycyna jest w stanie wesprzeć mężczyzn, aby nadal czerpali radość z życia seksualnego. Odpowiednio dobrane tabletki (tutaj bezwzględnie sugeruję konsultację z lekarzem, gdyż przewlekłe schorzenia serca lub układu krążenia mogą być przeciwwskazaniem do stosowania popularnych specyfików na potencje) oraz wyrozumiała partnerka to pełen sukces w sypialni. Z pomocą przychodzą także coraz to ciekawsze gadżety erotyczne - wibratory, masażery czy bielizna erotyczna, które mają wspomagać i urozmaicać rozbierane randki we dwoje.

Skarbie, ja nadal mam potrzeby...

Kobiety, pomimo upływu lat, nie przestają być kobietami mentalnie. Tak drodzy Panowie, wasze partnerki wciąż chcą być dla was najładniejsze, chcą czuć, że wam na nich zależy, być czasami uwodzone i co oczywiste zaspakajane przez mężczyzn, których sobie wybrały na całe życie. Tak, tak Panowie, to my kobiety was sobie wybieramy, żeby była jasność! Niekiedy bywa to trudne z opisanych powyżej przyczyn, ale wspólne starania i elementarne zrozumienie wzajemnych potrzeb gwarantują pełen sukces i zadowolenie.

Drogie Panie, czy chory facet, a tym bardziej zdrowy jest się w stanie oprzeć seksownej pielęgniarce czy władczej policjantce? A jeśli faktycznie się stara i nie może, zaproście do sypialni pomocnika - wibrator czy dildo - i pozwólcie swojemu partnerowi doprowadzić was do szaleństwa, to go bez wątpienia pobudzi. Popuśćcie wodze fantazji i potraktujcie waszą sypialnię jako dobre miejsce na kontynuowanie tej najwspanialszej przygody, jaką jest wasze wspólne życie...

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl