Producenci
Sposoby płatności

Sposoby dokonywania płatności w wyjątkowo erotycznym sklepie wysyłkowym fierte.pl

Przedpłata

Inaczej mówiąc, przelew na konto sklepu erotycznego fierte.pl w banku. Jest to najtańsza forma dokonania płatności, która gwarantuje najkorzystniejszy koszt wysyłki (brak dodatkowej opłaty za pobranie) w Portalu fierte.pl. Przelewu za zakupione gadżety erotyczne można dokonać bezpośrednio na rachunek bankowy sexshop-u fierte.pl:

NEST Bank 95 1870 1045 2083 1012 7308 0001Wpłata na konto sklepu erotycznego fierte.pl

Vanite

Pl. Kościuszki 11

95-050 Konstantynów Łódzki

lub za pośrednictwem płatności on-line obsługiwanych przez Przelewy24.pl. Szczegółowy Regulamin płatności internetowych udostępnionych na Portalu fierte.pl jest dostępny pod linkiem Regulamin. Zamówienie w sklepie erotycznym fierte.pl realizujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym Portalu fierte.pl lub otrzymaniu od Klienta potwierdzenia przelewu.

Przelewy24.pl

Płatność przy odbiorze, u kuriera lub listonosza (dotyczy tylko zamówień na terenie Polski)

Niezaprzeczalną zaletą tej formy płatności jest szybkość realizacji zamówienia złożonego w sklepie erotycznym fierte.pl, ponieważ nie musimy czekać na zaksięgowanie wpłaty na koncie bankowym sexshop-u fierte.pl, co przyspiesza realizację zamówienia.

Dyskrecja gwarantowana w sklepie fierte.pl

W każdym z opisanych przypadków, mając na uwadze komfort klientów sklepu erotycznego fierte.pl oraz niezwykle delikatny charakter przesyłki, paczka z gadżetami erotycznymi jest dyskretnie zapakowana i nie posiada widocznych oznaczeń.

Płatności Shoper w sklepie erotycznym Fierte.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl