Blog portalu erotycznego fierte.pl

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułów zamieszczonych na blogu sklepu erotycznego fierte.pl. Wpisy o tematyce erotycznej, pro-zdrowotnej, a także luźne refleksje na tematy z bieżącego życia kulturalnego - słowem erotyczny miszmasz.

Redaktorzy bloga portalu fierte.pl

Chloe - blogerka sexshopu fierte.plChloe - chloe@fierte.pl - młoda dziewczyna o wszechstronnych zainteresowaniach (nie tylko o charakterze erotycznym), niebojąca się wyzwań i nadal szukająca właściwej drogi przez życie. Jest z portalem fierte.pl od samego początku - dziękujemy. Ma żyłkę detektywistyczną i często wciela się w rolę "zagubionej", aby dokładnie zgłębić interesujący ją temat.

Preferowana tematyka Chloe to życie erotyczne Kobiet, zdrowie i seksualność, wykorzystanie gadżetów erotycznych do poprawy zdrowia, targi erotyczne czyli nowości i ciekawostki w asortymencie erotycznym.

Concierge Rozkoszy - bloger sexshopu fierte.plConcierge rozkoszy - concierge.rozkoszy@fierte.pl - mężczyzna w średnim wieku, doświadczony praktyk i nauczyciel (choć teraz popularniejsze jest określenie "coach"), prywatnie kochający mąż i fanatyk nowinek technicznych. Pomysłodawca bloga na portalu fierte.pl.

Podejmowane tematy to głównie wpływ życia erotycznego na relacje środowiskowe, erotyka w kulturze i sztuce oraz gadżety erotyczne w życiu codziennym.

Producenci
Gotowi na RODO w sklepie internetowym fierte.pl 0

Gotowi na RODO w sklepie wysyłkowym fierte.pl

Portal fierte.pl, mając na uwadze bezpieczeństwo danych osobowych naszych klientów, dostosował politykę prywatności do zapisów z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo danych osobowych w sklepie fierte.pl?

Administratorem/inspektorem danych osobowych w sklepie wysyłkowym fierte.pl jest właściciel firmy Vanite. Zamawiając produkty ze sklepu internetowego fierte.pl wyrażają Państwo zgodę świadomie i dobrowolnie oraz w sposób konkretny i specyficzny na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia transakcji sprzedaży.

Jak wycofać zgodę na przetwarzanie danych na portalu fierte.pl?

W każdej chwili istnieje łatwa możliwość wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Można tego dokonać wysyłając email o treści "Nie wyrażam zgody" za pomocą formularza kontaktowego na stronie sklepu fierte.pl lub bezpośrednio na adres email: reklamacje@fierte.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem sklepu wysyłkowego fierte.pl - Regulamin.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl